Proces rekrutacji w KFC

Pracownik restauracji

Jeżeli aplikujesz na stanowisko Pracownika Restauracji KFC,
proces rekrutacji wygląda następująco:

W KFC zależy nam, aby pracownicy czuli się komfortowo, dlatego oferujemy elastyczne godziny pracy dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Proces rekrutacji na stanowisko Pracownika Restauracji KFC jest prosty i składa się z następujących kroków: selekcji CV, wstępnej rozmowy telefonicznej, spotkania rekrutacyjnego z Zastępcą Kierownika Restauracji oraz decyzji o zatrudnieniu.

Do pracy w restauracji potrzebujesz aktualnych badań sanepidu i odpowiedniego ubioru. Z nami zdobędziesz cenne doświadczenie i umiejętności pracy w zespole!

cv
Selekcja cv
wstępna rozmowa telefoniczna
Spotkanie rekrutacyjne
z Zastępcą Kierownika
restauracji
Decyzja o zatrudnieniu

Kierownik Zmiany/Zastępca Kierownika
i Kierownik restauracji

Jeżeli aplikujesz na stanowisko menadżerskie restauracji KFC,
proces rekrutacji wygląda następująco:

W KFC prowadzimy również rekrutację zewnętrzną na stanowiska menadżerskie, bo cały czas się rozwijamy i chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Szukamy osób na stanowiska: Kierownika Zmiany, Zastępcy Kierownika Restauracji, Kierownika Restauracji, Kierownika Regionalnego.

Proces rekrutacji na stanowisko menadżerskie w restauracji KFC składa się z następujących kroków: selekcji CV, wstępnej rozmowy telefonicznej, testów badających kompetencje miękkie oraz umiejętności analityczne, spotkania rekrutacyjnego/pogłębionego wywiadu kompetencyjnego z Działem HR, spotkania rekrutacyjnego z Kierownikiem Regionu KFC oraz decyzji o zatrudnieniu.

Z nami będziesz mógł się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Dla naszych pracowników prowadzimy szkolenia wewnętrzne oraz liczne programy rozwojowe, między innymi program awansu wewnętrznego (Spread Your Wings), a także przeprowadzamy ocenę okresową, tworzymy indywidualny plan rozwoju dla pracownika czy przeprowadzamy ocenę feedback 360 stopni.

cv
Selekcja cv
wstępna rozmowa telefoniczna
Testy badające kompetencje miękkie oraz umiejętności analityczne
Spotkanie rekrutacyjne/ pogłębiony wywiad kompetencyjny
z działem HR
Spotkanie rekrutacyjne
z Kierownikiem Regionu KFC
Decyzja o zatrudnieniu

Pełna treść obowiązku informacyjnego

© Wszelkie prawa zastrzeżone