Blog

Wybierz miesiąc
 • 2018
 • Styczeń
 • Luty
 • Marzec
 • Kwiecień
 • Maj
 • Czerwiec
 • Lipiec
 • Sierpień
 • Wrzesień
 • Październik
 • Listopad
 • Grudzień
 • Hubert i jego pierwszy dzień pracy w KFC #pierwszy dzień #meetourpeople

  Pamiętacie swój pierwszy dzień w szkole? Niektórych bolą brzuchy, niektórzy nie mogą spać. Nowe sytuacje w naszym życiu są stresujące. Podobnie jest jeśli chodzi o rozpoczęcie pracy. W naszych restauracjach macie zapewnione szkolenie i opiekę instruktora i wsparcie zastępcy kierownika restauracji od samego początku. Wiemy, że na początku wszystko jest inne, często niezrozumiałe i jest tego bardzo dużo. Na szczęście wprowadzamy usprawnienia, które pozwalają mieć wymaganą wiedzę zawsze pod ręką. Wprowadziliśmy aplikację ze standardami, jak również elektroniczny grafik. Wiemy, że dla studentów możliwość pracy każdego dnia inaczej jest kluczowa, dlatego elastyczny grafik jest u nas od zawsze.

  A teraz zobaczcie co mówi Hubert o swoim pierwszym dniu w pracy. Hubert jest kierownikiem w jednej z naszych restauracji. Poznajcie go bliżej: link.

  listopad 2018
 • Jesteśmy na Instagramie @ekipakfc!

  Jesteśmy na Instagramie @ekipakfc!

  Wiecie, że od kilku miesięcy jesteśmy również na Instagramie jako @ekipakfc? Możecie tam znaleźć zdjęcia naszych pracowników z różnych wydarzeń. Są zdjęcia z otwarć nowych restauracji, zdjęcia ze szkoleń i zebrań. Znajdziecie tam również relacje z targów pracy, dni otwartych, a nawet Halloween i Mikołajki w KFC.

  Zobaczcie też jak wyglądały nasze #bestnine2018 no i liczymy na Twoje follow 😊

  Link do insta: https://www.instagram.com/ekipakfc/

  grudzień 2018
 • OPEN DAYS

  OPEN DAYS

  Dni otwarte (my nazywamy je „Open Days” to taki dzień, kiedy możesz przyjść i zobaczyć jak pracujemy) organizujemy coraz częściej w restauracjach. 20 listopada odbyły się w Inowrocławiu! Było dużo pozytywnej energii, kawa, herbata i coś słodkiego dla tych, którzy postanowili poznać nas bliżej.

  Podczas dni otwartych możesz wejść na zaplecze restauracji KFC i na własne oczy zobaczyć jak przygotowujemy nasze produkty. Zobaczysz, gdzie przygotowujemy kanapki oraz jak wygląda kasa do przyjmowania zamówień w KFC. Dzięki temu rozwiejesz wszelkie wątpliwości! I może zdecydujesz się do nas dołączyć. Wszystko zależy od Ciebie #ekipaKFC czeka.

  A jak nie wiesz kiedy kolejne dni otwarte, to obserwuj nas na Instagramie, albo wyszukaj wydarzenia na facebooku.

  To co, do zobaczenia!

  listopad 2018
 • Colonel’s Kitchen

  O Kurczę! Jak ten czas szybko płynie! Nie tak dawno pojawił się pomysł kulinarnego konkursu dla naszych pracowników. Wydarzyło się to na jednym ze spotkań z naszym Brand Prezydentem. Pomysł chwycił, co tu dużo mówić, w naszej firmie Wszystko Jest Możliwe!

  Za nami już 3 edycja ekskluzywnego międzynarodowego konkursu kulinarnego Colonel's Kitchen dla pracowników KFC. Tym razem finał odbył się w Czeskiej Pradze. Sami zobaczcie, jak fajnie się bawiliśmy!

  listopad 2018
 • KFC ponownie na największych Targach Absolvent Talent Days!

  Absolvent Talent Days to największe targi pracy i praktyk dla studentów i młodych absolwentów w Polsce. Dla KFC to już 3 edycja, w której wzięliśmy udział. Dla nas to okazja do tego, żeby poznać się z Wami bliżej. Dla uczestników możliwość zadawania pytań, porozmawiania o możliwościach rozwoju w naszych restauracjach. Jednak u nas praca to nie wszystko, liczą się ludzie, czyli nasza #ekipaKFC! Dlatego, nie mogło zabraknąć Colonela, który witał uczestników, częstował produktami i rozdawał przydatne dla każdego gadżety. Podczas tej edycji odwiedziliśmy pięć miast: Gdańsk, Wrocław, Warszawa, Kraków i Poznań. Kolejną edycję grupa Absolvent szykuje już wiosną. Zapraszamy serdecznie! My będziemy a Ty?

  Jak się bawiliśmy? Tutaj krótka relacja: link.

  pażdziernik 2018
 • II Edycja Olimpiady KFC & Siemacha Wrocław

  22 września odbyła się już II edycja olimpiady sportowej dla dzieci z Siemacha Spot Wrocław. Nasi wolontariusze ponownie dopisali! Wychowankowie Siemacha Spot mieli co robić. Kilka drużyn, kilka rozgrywek, był śmiech i rywalizacja na najwyższym poziomie!

  Zorganizowaliśmy również turniej minikoszykówki oraz mieliśmy okazję na żywo zobaczyć pokaz Taekwondo Olimpijskiego!

  Podczas ogłaszania wyników emocje sięgnęły zenitu! Z resztą, sami zobaczcie relację z tej wspaniałej imprezy. Czy będzie trzecia edycja? Oczywiście!!!

  wrzesień 2018
 • What do You imagine When I Say KFC?

  KFC dla wielu z nas znaczy coś innego. Dla jednych to pierwsza pracy, która przerodziła się w długoletnią karierę. Dla innych praca na studiach, dzięki której mogli mieć swoje zaskórniaki i przy okazji rozwijać swoje kompetencje. To miejsce, gdzie poznali przyjaciół, a nawet miłość życia. Z czym kojarzy się KFC naszym pracownikom? Jaki jest ich ulubiony produkt w KFC. Ile ludzi tyle opinii, sami zobaczcie: link.

  A Tobie z czym kojarzy się KFC?

  sierpień 2018
 • PEOPLE SUMMIT w KFC

  PEOPLE SUMMIT w KFC

  W lipcu zorganizowaliśmy dla naszych managerów spotkanie, na którym rozmawialiśmy o employer brandingu, nowych szkoleniach dla pracowników i kilku innych tematach.

  Meeting był zorganizowany dla asystentów, tak nazywamy w naszych restauracjach zastępcę kierownika restauracji. Asystent odpowiada za zespół w restauracjach, dlatego też często mówimy o nich People Managerowie!

  Nie obyło się bez pozytywnych emocji, wymiany zdań jak również gorących dyskusjach. Jak zawsze był czas na docenianie i nagrody!!!

  Wszyscy wzięli udział w rewelacyjnych warsztatach i wyszli ze spotkania bogatsi o nowe doświadczenia!

  Więcej zdjęć możecie znaleźć na naszym Instagramie o tutaj: @ekipakfc

  lipiec 2018
 • Colonel's Kitchen

  Czy wiesz, że w KFC mamy swój kulinarny międzynarodowy konkurs Colonel's Kitchen?

  Biorą w nim udział nasi pracownicy z restauracji KFC. Wymyślają, kreują, przygotowują nowe produkty. Wybrane z nich naprawdę wchodzą do naszego menu w restauracjach!
  Pomysł konkursu powstał wśród naszych pracowników, a my dbamy o ich rozwój i na ich prośbę zorganizowaliśmy ekskluzywne międzynarodowe wydarzenie.

  Jesienią czeka nas 3 edycja konkursu! Czekamy na nią z dziecięcą niecierpliwością i ciekawością. Jakie produkty powstaną tym razem?
  Tutaj możesz zobaczyć jak wyglądał finał 2 edycji i poznać zespół, który zwyciężył.

  A jak chcesz być częścią naszej rodziny to dołącz już teraz, o tutaj: DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

  czerwiec 2018
 • KFC Family

  KFC Family - poznaj nas bliżej

  Różni nas miesjce, łączy pozytywna energia i pasja do tego, co robimy.
  Wszyscy z nas tworzą niepowtarzalną rodzinę, która cały czas się powiększa.
  KFC to świetni ludzie na całym świecie, dzięki nim rozwijamy się tak szybko.

  Szybki rozwój to również nieograniczone możliwości międzynarodowej kariery. Wierzymy, że "Wszystko jest możliwe", ale wiemy, że nie byłoby to możliwe bez naszych ludzi. Tutaj możesz poznać ich trochę bliżej. Spotkaj się z ekipą KFC z różnych krajów!

  maj 2018
 • Olimpiada Sportowa KFC 2018

  Dużo pozytywnej energii, zdrowa rywalizacja i wychowankowie SIEMACHA Spot oraz Wolontariusze KFC – w jeden z kwietniowych weekendów Wrocław zamienił się w miasto olimpijskie! 21 kwietnia odbyła się Olimpiada Sportowa KFC 2018.

  Wszystko było tak, jak na najprawdziwszej Olimpiadzie, a za płonący znicz spokojnie wystarczył nam nasz zapał – uwierzcie, było go niemało! W szranki stanęło sześć drużyn, które rywalizowały w kilkunastu dyscyplinach, m.in. sztafecie po turecku, skoku w dal, wyścigu rydwanów i niesamowicie emocjonującym „biegu kelnerów”. Dzieci i młodzież z SIEMACHY ramię w ramię z Wolontariuszami KFC walczyli o najwyższy stopień na podium i wieniec z wawrzynu! Było dużo śmiechu, szczególnie przy najbardziej wymyślnych konkurencjach, jak dmuchanie popcornu czy sztafeta z butami w roli głównej! Po zawodach ucztę dla kubków smakowych spragnionych sportowców zapewniło KFC.

  kwiecień 2018
 • Nie wyrzucamy - pomagamy!

  KFC Harvest to program zapobiegający marnowaniu żywności na dużą skalę i ponad pół miliona posiłków przekazanych na cele charytatywne w 2017 roku

  marzec 2018
 • Absolvent Talent Days- KFC na targach pracy!

  Absolvent Talent Days- KFC na targach pracy!

  marzec 2018
 • SIEMACHA Spot Wrocław w C.H. Magnolia Park

  AmRest, właściciel restauracji KFC w Polsce, to główny sponsor projektu SIEMACHA Spot we Wrocławiu. Działalność Siemacha Spot we Wrocławiu stwarza wiele możliwości również dla pracowników KFC i ich bliskich do podzielenia się swoimi zasobami: wiedzą, umiejętnościami i pozytywną energią. Grono wolontariuszy aktywnie uczestniczy w życiu placówki i prowadzi zajęcia sportowe, taneczne, warsztaty kulinarne czy lekcje angielskiego.

  luty 2018
 • Dzień Otwarty w KFC Kraków Krowoderskich Zuchów!

  Dzień Otwarty w KFC Kraków Krowoderskich Zuchów!

  Dnia 22 stycznia 2018 odbył się pierwszy dzień otwarty w restauracji KFC Krowoderskich Zuchów w Krakowie.

  Dzień otwarty, to czas kiedy możesz przyjść do naszych restauracji i porozmawiać o pracy w KFC!

  Tego dnia możesz dowiedzieć się jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach w restauracji oraz złożyć swoją aplikację podczas bezpośredniej rozmowy z Zastępcą Kierownika restauracji.

  Zapraszamy do odwiedzin naszych restauracji!

  styczeń 2018

Pełna treść obowiązku informacyjnego

© Wszelkie prawa zastrzeżone