Blog

Wybierz miesiąc
 • 2018
 • Styczeń
 • Luty
 • Marzec
 • Kwiecień
 • Maj
 • Czerwiec
 • Colonel's Kitchen

  Czy wiesz, że w KFC mamy swój kulinarny międzynarodowy konkurs Colonel's Kitchen?

  Biorą w nim udział nasi pracownicy z restauracji KFC. Wymyślają, kreują, przygotowują nowe produkty. Wybrane z nich naprawdę wchodzą do naszego menu w restauracjach!
  Pomysł konkursu powstał wśród naszych pracowników, a my dbamy o ich rozwój i na ich prośbę zorganizowaliśmy ekskluzywne międzynarodowe wydarzenie.

  Jesienią czeka nas 3 edycja konkursu! Czekamy na nią z dziecięcą niecierpliwością i ciekawością. Jakie produkty powstaną tym razem?
  Tutaj możesz zobaczyć jak wyglądał finał 2 edycji i poznać zespół, który zwyciężył.

  A jak chcesz być częścią naszej rodziny to dołącz już teraz, o tutaj: DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

  czerwiec 2018
 • KFC Family

  KFC Family - poznaj nas bliżej

  Różni nas miesjce, łączy pozytywna energia i pasja do tego, co robimy.
  Wszyscy z nas tworzą niepowtarzalną rodzinę, która cały czas się powiększa.
  KFC to świetni ludzie na całym świecie, dzięki nim rozwijamy się tak szybko.

  Szybki rozwój to również nieograniczone możliwości międzynarodowej kariery. Wierzymy, że "Wszystko jest możliwe", ale wiemy, że nie byłoby to możliwe bez naszych ludzi. Tutaj możesz poznać ich trochę bliżej. Spotkaj się z ekipą KFC z różnych krajów!

  maj 2018
 • Olimpiada Sportowa KFC 2018

  Dużo pozytywnej energii, zdrowa rywalizacja i wychowankowie SIEMACHA Spot oraz Wolontariusze KFC – w jeden z kwietniowych weekendów Wrocław zamienił się w miasto olimpijskie! 21 kwietnia odbyła się Olimpiada Sportowa KFC 2018.

  Wszystko było tak, jak na najprawdziwszej Olimpiadzie, a za płonący znicz spokojnie wystarczył nam nasz zapał – uwierzcie, było go niemało! W szranki stanęło sześć drużyn, które rywalizowały w kilkunastu dyscyplinach, m.in. sztafecie po turecku, skoku w dal, wyścigu rydwanów i niesamowicie emocjonującym „biegu kelnerów”. Dzieci i młodzież z SIEMACHY ramię w ramię z Wolontariuszami KFC walczyli o najwyższy stopień na podium i wieniec z wawrzynu! Było dużo śmiechu, szczególnie przy najbardziej wymyślnych konkurencjach, jak dmuchanie popcornu czy sztafeta z butami w roli głównej! Po zawodach ucztę dla kubków smakowych spragnionych sportowców zapewniło KFC.

  kwiecień 2018
 • Nie wyrzucamy - pomagamy!

  KFC Harvest to program zapobiegający marnowaniu żywności na dużą skalę i ponad pół miliona posiłków przekazanych na cele charytatywne w 2017 roku

  marzec 2018
 • Absolvent Talent Days- KFC na targach pracy!

  Absolvent Talent Days- KFC na targach pracy!

  marzec 2018
 • SIEMACHA Spot Wrocław w C.H. Magnolia Park

  AmRest, właściciel restauracji KFC w Polsce, to główny sponsor projektu SIEMACHA Spot we Wrocławiu. Działalność Siemacha Spot we Wrocławiu stwarza wiele możliwości również dla pracowników KFC i ich bliskich do podzielenia się swoimi zasobami: wiedzą, umiejętnościami i pozytywną energią. Grono wolontariuszy aktywnie uczestniczy w życiu placówki i prowadzi zajęcia sportowe, taneczne, warsztaty kulinarne czy lekcje angielskiego.

  luty 2018
 • Dzień Otwarty w KFC Kraków Krowoderskich Zuchów!

  Dzień Otwarty w KFC Kraków Krowoderskich Zuchów!

  Dnia 22 stycznia 2018 odbył się pierwszy dzień otwarty w restauracji KFC Krowoderskich Zuchów w Krakowie.

  Dzień otwarty, to czas kiedy możesz przyjść do naszych restauracji i porozmawiać o pracy w KFC!

  Tego dnia możesz dowiedzieć się jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach w restauracji oraz złożyć swoją aplikację podczas bezpośredniej rozmowy z Zastępcą Kierownika restauracji.

  Zapraszamy do odwiedzin naszych restauracji!

  styczeń 2018

Pełna treść obowiązku informacyjnego

© Wszelkie prawa zastrzeżone