Proces rekrutacji w KFC

Pracownik restauracji

Jeżeli aplikujesz na stanowisko Pracownika Restauracji KFC,
proces rekrutacji wygląda następująco:

W KFC zależy nam, aby pracownicy czuli się komfortowo, dlatego oferujemy elastyczne godziny pracy dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Proces rekrutacji na stanowisko Pracownika Restauracji KFC jest prosty i składa się z następujących kroków: selekcji CV, wstępnej rozmowy telefonicznej, spotkania rekrutacyjnego z Zastępcą Kierownika Restauracji oraz decyzji o zatrudnieniu.

Do pracy w restauracji potrzebujesz aktualnych badań sanepidu i odpowiedniego ubioru. Z nami zdobędziesz cenne doświadczenie i umiejętności pracy w zespole!

cv
Selekcja cv
wstępna rozmowa telefoniczna
Spotkanie rekrutacyjne
z Zastępcą Kierownika
restauracji
Decyzja o zatrudnieniu

Kierownik Zmiany/Zastępca Kierownika
i Kierownik restauracji

Jeżeli aplikujesz na stanowisko menadżerskie restauracji KFC,
proces rekrutacji wygląda następująco:

W KFC prowadzimy również rekrutację zewnętrzną na stanowiska menadżerskie, bo cały czas się rozwijamy i chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Szukamy osób na stanowiska: Kierownika Zmiany, Zastępcy Kierownika Restauracji, Kierownika Restauracji, Kierownika Regionalnego.

Proces rekrutacji na stanowisko menadżerskie w restauracji KFC składa się z następujących kroków: selekcji CV, wstępnej rozmowy telefonicznej, testów badających kompetencje miękkie oraz umiejętności analityczne, spotkania rekrutacyjnego/pogłębionego wywiadu kompetencyjnego z Działem HR, spotkania rekrutacyjnego z Kierownikiem Regionu KFC oraz decyzji o zatrudnieniu.

Z nami będziesz mógł się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Dla naszych pracowników prowadzimy szkolenia wewnętrzne oraz liczne programy rozwojowe, między innymi program awansu wewnętrznego (Spread Your Wings), a także przeprowadzamy ocenę okresową, tworzymy indywidualny plan rozwoju dla pracownika czy przeprowadzamy ocenę feedback 360 stopni.

cv
Selekcja cv
wstępna rozmowa telefoniczna
Testy badające kompetencje miękkie oraz umiejętności analityczne
Decyzja o zatrudnieniu
Spotkanie rekrutacyjne
z Kierownikiem Regionu KFC
Spotkanie rekrutacyjne/ pogłębiony wywiad kompetencyjny
z działem HR

© Wszelkie prawa zastrzeżone